Koberská pětka

Datum konání:
30.8.2021

Koberská pětka 2021 - 2.ročník charitativního běhu

V sobotu 28.8.2021 se pod taktovkou SK Kobra Kobeřice uskutečnil 2.ročník charitativního běhu Koberská pětka, jehož výtěžek byl stejně jako v loňském roce věnován Štěpánkovi Tihelkovi, který letos oslavil 4 roky. Díky sponzorům a díky Vám - všem zúčastněným a přihlášeným běžcům i neběžcům se nám podařilo vybrat neuvěřitelných 75.000,-Kč.

V letošním roce byli ti nejrychlejší z Vás oceněni, v kategorii muži tak vyhrál Jiří Otrusina, 2. místo obsadil Matyáš Nehera a 3. místo Tomáš Polanský, v kategorii ženy vyhrála Marcela Vychodilová, 2.místo obsadila Lenka Hornová a 3. místo Natálie Neherová.

Děkujeme sponzorům za finanční a materiální dary a to: SK Kobra Kobeřice, Kámen Brno, Alika a.s., Cropagro s.r.o., Obec Hradčany-Kobeřice, veterinární ordinace Zuzka, Poryexpres, Odtahy s.r.o., Truhlářství Konšel, Tomáš Žvátora, David Piňos, Pavel Pospíšil transporte, Fica Marek, Pila Dokoupil, Jaroslav Pazdera, Jiří Smékal - stavební práce, Pavel Malík - realizace zahrad, Jan Ruszo, Zahradnictví Hubáček, Martin a Marcela Vychodilovi, Dagmar Šenkyříková, Miluše Weinlichová.