Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení rozhlasu 10.6.2020

Hlášení rozhlasu 10.6.2020Vážení občané, vyslechněte si hlášení místního rozhlasu

1. Motokenny – Petr Burian zve občany na víkendovou akci na mlýně v Hradčanech. Akce se koná tento víkend od pátku do neděle. Na akci uvidíte výstavu starých strojů, motorek, aut a jiných dopravních prostředků. Bohaté občerstvení a zábava zajištěna, k poslechu i tanci zahraje kapela. 

  1. Pojízdná prodejna masa oznamuje, že kvůli zdravotním problémům ruší pravidelný závoz masa do naší obce a to do odvolání. Děkujeme za pochopení.

  1. myslivecký spolek Předina Kobeřice zve občany na jarní svod lovecných psů a zkoušky vloh, které se uskuteční tuto neděli, tj. 14.června na hřišti v Kobeřicích. Přijďte se se podívat na práci s loveckými psy a ochutnat speciality ze zvěřiny. 

  2. Všeobecný lékař Tomáš Ambroz v Němčicích nad Hanou oznamuje, že od 15.6. - 19.6. bude probíhat dovolená. Ordinace v Doloplazích bude otevřena pouze v Pondělí a Pátek dle běžných ordinačních hodin. Zastupující lékař bude MUDr. Korbélyli. 

  3. Prodejna nábytku KASVOv Prostějově zve občany v měsíci červnu a červenci Vás zveme na velké slevy 50%-70% veškerého sortimentu. Najdete nás na Wolkerově ulici č. 20, bývalá BILLA, Prostějov .