Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení rozhlasu 11.3.2020

Hlášení rozhlasu 11.3.2020Vážení občané, vyslechněte si hlášení místního rozhlasu

1. Respono oznamuje, že v sobotu 14.března 2020 bude probíhat sběr a svoz nebezpečného odpadu. A to v čase: 11:00-11:30 v Kobeřicích a 12:15-12:45 v Hradčanech – vždy u obecního úřadu.
2. Ordinace Všeobecného lékaře Němčice nad Hanou - MUDr. Amboz a MUDr. Červenková žádají své pacienty starších 65 let aby, nechodili do ordinace osobně pro předpis receptů. Ty budou vyřizovány pouze telefonicky až do odvolání. Děkujeme za pochopení.
3. Firma JUKKA bude prodávat v středa 18.března 2020 v čase 14.30 - 15.00 hodin za obchodem v Hradčanech-Kobeřicích následující stromky k jarní výsadbě. Jabloně, hrušně, meruňky, nektarinky, broskve, odolné švestky vhodné na pálení, ryngle, durancie, třešně, višně, třešňovišně, běžné i sloupovité odrůdy, oskeruše, jeřáb, jedlé kaštany, roubované ořešáky, keřové a stromkové rezistentní angrešty a rybízy, rakytníky, lísky, ostružiny, maliny, stolní vinnou révu, kanadské borůvky, amelanchier, kiwi, fíky, kaki, růže, rododendrony, azalky, převislé vrby, sazenice jahod , a jiné. Více informací najdete na letácích ve vašich poštovních schránkách.
4. Myslivecký spolek Předina Kobeřice Vás zve na účast při akci Ukliďme Česko. Při této akci uklidíme naši obec od nepořádku, který po sobě zanechali čuňata. Akce se koná v pátek 3.dubna. Sraz v 8:30 u zatopeného lomu v Hradčanech.
5. Moravská vodárenská oznamuje, že ve dnech 18.března a 19. března může dojít ke zhoršení kvality dodávané pitvné vody a to z důvodu pravidelné údržby vodovodního řádu.