Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení rozhlasu 20.4.2020

Hlášení rozhlasu 20.4.2020Vážení občané, vyslechněte si hlášení místního rozhlasu

  1. Společnost e-on oznamuje, že dne 23.4.2020 budou probíhat pravidelné odečty elektrické energie všech dodavatelů. Žádáme občany, aby umožnili přístup ke svým elektroměrům. U elektroměrů, které se nachází v nemovitosti, prosím o zapsání a vylepení lístečku nadveře (branku) nemovitosti se stavem, adresou a jménem. Z důvodu nebezpečí nákazy, která je v celé ČR, nebude vstupováno do nemovitosti. Ze stejného důvodu nebude ani probíhat opakovaný odečet.
  2. Česká pošta upozorňuje občany na nutnost dodržování Nařízení vlády - používání roušky ,případně ústenky nebo respirátoru a to i v případě kontaktu s poštovním doručovatelem České pošty. Pokud nebude toto dodržováno při doručování zásilek  a důchodu, bude vše uloženo na nejbližší poště. Dále máme v této době i prosbu používání vlastní propisky k podpisu.
  3. Drůbežárna Prace bude ve středu 22.4.  v 15:15 hod. Prodávat: mladé kuřice a chovné kohouty, roční slepice, brojlerová kuřata, káčata, housata, husokačeny a krůty, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky, dále pak vykupovat králičí kožky - cena 10 Kč/ks.
  4. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, a jiné opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%.