Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 25. 3. 2024

Hlášení 25. 3. 2024Datum konání:
25.3.2024
  1. Hnilo oznamuje, že ve čtvrtek 28. 3. neordinuje. Pouze akutní případy ošetří MUDr. Suchánková na poliklinice Trávnická 2 v Prostějově v době od 08:00 do 11:00 hodin; telefon na objednání 588 882 646. Paní doktorka nepředepisuje chronicky užívané léky.
  2. Informuji Vás, že v sobotu 6. dubna proběhne již tradiční akce Ukliďme Česko v rámci, které proběhne úklid naší obce a jejího okolí. Přijďte nám prosím pomoci v tomto úklidu. Vezměte si pevnou obuv a reflexní vestu. Občerstvení bude zajištěno formou opékání špekáčků u zatopeného lomu v Hradčanech.
  3. V rámci programu společnosti BIOMAC s. r. o. „Kvalita ovzduší v naší obci“ můžete zakoupit dřevní brikety a dřevní pelety za zvýhodněné ceny. Tato nabídka potrvá do vyprodání zásob. Nenechte si ujít tuto příležitost a připravte se na příští zimu za nejvýhodnějších podmínek v tomto roce. Informovat se a objednávat můžete osobně v prodejně v obci Pivín nebo na telefonu 606 635 745.
  4. Žádám anonyma, který v minulém týdnu roznesl v Kobeřicích letáky vyjadřující se proti záměru vybudovat na území naší obce větrné elektrárny, aby mě kontaktoval a já se mu pokusím vysvětlit veškeré záležitosti spojené s tímto záměrem. Stejně tak se nebráním tuto problematiku vysvětlit všem ostatním občanům. Nelíbí se mi však, pokud se někdo vyjadřuje anonymně a hlavně, že uvádí nesprávné nebo zkreslené informace. Veškeré relevantní informace jsou stále dohledatelné na internetu.