Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 25. 9. 2023

Hlášení 25. 9. 2023Datum konání:
25.9.2023
  1. Žádám ty z vás, na které se nedostalo ať už s kompostéry nebo popelnicemi na plasty anebo papír, abyste se mi co nejdříve nahlásili. Naše obec se opět zapojí do procesu získání dotace na tyto nádoby tak, aby byli obyvatelům k dispozici ve druhé polovině příštího roku. Do budoucna je mým záměrem, aby každá domácnost měla svoji popelnici na papír a plasty a obec mohla zahájit plnohodnotný svoz směsného odpadu, tříděného papíru a plastu od domu všech domácností.
  2. Oznamuji, že od zítřejšího dne bude zahájen rozvoz popelnic na papír a žádám občany, kteří tak doposud neučinili, aby se přihlásili o popelnice na papír o objemu 120 litrů.
  3. Oznamuji, že zítra 26. 9. 2023 bude z důvodu výkopových prací omezen ze směru od točny vjezd na starou cestu ke kamenolomu v místní části Kobeřice v blízkosti domu č. p. 25. V odpoledních hodinách bude průjezd obnoven.
  4. Oznamuji, že ve středu 27. 9. 2023 bude v průběhu dne z důvodu výkopových prací neprůjezdná místní komunikace před domem č. p. 45 na konci místní části Kobeřice. Místní komunikace bude ve středu odpoledne opět zprůjezdněna.