Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 4. 3. 2024

Hlášení 4. 3. 2024Datum konání:
4.3.2024
  1. Místní akční skupina Hanácký venkov uzavřela Memorandum o spolupráci s Potravinovou bankou v Olomouckém kraji. Pokud se řadíte do skupiny potřebných obyvatel, kam patří například samoživitelé, lidé s nestabilní bytovou situací, senioři v tíživé situace, lidé v akutní krizi, nezletilí a podobně, neváhejte se obrátit na starostu obce, který potravinovou pomoc v naší obci zastřešuje. Tato aktivita bude probíhat do konce června roku 2026. Zájem o potravinovou pomoc vyjádřete prosím co nejdříve. Je možné potravinové balíčky získat i pro ty, kteří mají momentálně nějaký výpadek příjmů, nenadálé výdaje a nevychází finančně jen v daném měsíci a potraviny na jeden nebo dva obědy jim pomohou. Jedná se o balíčky se základními trvanlivými potravinami.
  2. Pan Břetislav Křupka Vás srdečně zve na zvěřinový guláš, který bude prodáván v sobotu 9. 3. v době od 11 do 18 hodin u zatopeného lomu v Hradčanech. Pro ženy bude nachystané sladké překvapení. K poslechu nebo tanci hudba. Při nepříznivém počasí se akce odkládá na jiný termín.
  3. Drůbežárna Prace bude v úterý 5. 3.  v 15:15 hod. prodávat: mladé kuřice a kohouty, roční slepice, krmivo pro drůbež a králíky, vitamínové doplňky a dále pak bude vykupovat králičí kožky – cena 10,- Kč/ks.