Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení rozhlasu 11.4.2022

Hlášení rozhlasu 11.4.20221. V termínu 13.-15.4. 2022   budou probíhat pravidelné odečty elektrické energie u venku přístupných elektroměrů. Prosíme o jejich zpřístupnění. 
U elektroměrů, které se nachází v nemovitosti, prosím o zapsání a vylepení jména, adresy a stavu na dveře nemovitosti, branku nebo schránku (ne na okno!). Z důvodu stále trvajícího nebezpečí nákazy nebude vstupováno do nemovitosti, nebudou osobně kontaktování majitele elektroměrů. Nebudou probíhat ani opakované odečty. 

 2. MUDr. Radka Červenková, ordinace Všeobecného lékaře Doloplazy, oznamuje, že z důvodu čerpání řádné dovolené nebude ve čtvrtek 14.4.2022 ordinovat. Zastupuje MUDr. Petr Korbélyi v Němčicích nad Hanou ve svých ordinačních hodinách. 

 3. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, veškeré opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%, opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332.