Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení rozhlasu 1.6.2022

Hlášení rozhlasu 1.6.2022  1. SK Kobra Kobeřice zve děti a jejich rodiče na dětský den, který se uskuteční v sobotu 4. června od 15 hodin na hřišti v Kobeřicích. Bohaté občerstvení zajištěno.
  2. Obec Hradčany-Kobeřice zve občany na svěcení kapličky Svatého Františka Xaverského v Hradčanech, které se uskuteční 4. června v 11 hodin před kapičkou v Hradčanech. Při svěcení kapličky bude sloužena mše.
  3. ORION - Středisko volného času zve všechny malé i velké na odpoledne plné zábavných činností KROUŽKOBRANÍ, které se uskuteční tuto sobotu 4. 6. od 15.00 v areálu zahrady za základní školou v Němčicích nad Hanou.  Na KROUŽKOBRANÍ uvidíte vystoupení mnoha dětí ze zájmových kroužků a nahlédnete pod pokličku nabídky pro příští školní rok. Těšíme se na vás. 
  4. Pro naši obec nabízí své služby kamenictví s dlouholetou tradicí, které u nás bude přijímat objednávky na veškeré kamenické práce. Vše za výhodné ceny. Pro využití této akční nabídky, je NUTNÉ si sjednat přesný čas schůzky s tímto kameníkem, který se právě pohybuje v okolí naší obce a to na jednoduchém telefonním čísle: 777-888-332. Nabízí: Nové pomníkové sestavy v žulovém provedení, broušení starých hrobů, kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování, veškeré opravy a úpravy Vašeho hrobu, dnes sleva až 30%, opakuji telefonní číslo, které je platné po celý rok 777-888-332