Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Hlášení místního rozhlasu > Hlášení 28. 11. 2022

Hlášení 28. 11. 2022Datum konání:
28.11.2022
  1. Oznamuji Vám, že ve čtvrtek, 1. 12. 2022 se od 18:30 hodin uskuteční ve společenském sále v Kobeřicích veřejné zasedání zastupitelstva obce s programem zveřejněným na úředních deskách obecního úřadu.
  2. Sděluji, že tuto středu budou odpolední úřední hodiny v Kobeřicích zrušeny. V případě potřeby bude starosta obce k zastižení ve své kanceláři v Hradčanech nebo na mobilním telefonu 724 184 375.
  3. Přátelé obce vás srdečně zvou na akci s názvem „Pekelná stezka do nebe“, která se uskuteční v sobotu 3. prosince od 16:30 hodin na fotbalovém hřišti v Hradčanech. Budete moci zažít netradiční návštěvu pekla i nebe. Na Vaše děti čeká zážitková stezka zakončená váhou hříchů s odměnou, dále uvidíte krátké exhibiční utkání mezi čerty a anděli a budete moci navštívit fotokoutek, ze kterého si odnesete vytištěnou vzpomínku na setkání s Mikulášem, andělem a čertem. K občerstvení bude k dispozici svařák, punč alko i nealko nebo dobroty z udírny. Těší se na vás přátelé obce.
  4. Sportovní klub Kobra Kobeřice vás srdečně zve na příjemně strávený předvánoční večer u vánočního stromu v Kobeřicích, kde vás navštíví i Mikuláš. Akce se uskuteční nadcházející sobotu, tedy 3. prosince od 17:00 hodin. Čekají na vás čertoviny s dětmi, vystoupení dětí v místním kostele a tvoření vánočních dekorací ve společenském sále v Kobeřicích. Občerstvení zajištěno.
  5. Pokud je poslech místního rozhlasu z jakýchkoli důvodů problematický, vlastníte chytrý mobilní telefon a máte na něm možnost přijímat data ať už od Vašeho mobilního operátora nebo pomocí domácí bezdrátové sítě, doporučuji Vám nainstalovat si do Vašeho chytrého mobilního telefonu aplikaci Munipolis a přihlásit se k odběru novinek a zpráv z naší obce. Aplikace Munipolis Vám umožní přijímat všechny zveřejňované informace na oficiálních stránkách obce téměř ihned po jejich zveřejnění a navíc v teple Vašeho domova. S pomocí nainstalovat aplikaci Munipolis se neváhejte obrátit na starostu obce nebo další občany obce, kteří aplikaci již využívají.
  6. Firma Sdružení kominíků a topenářů bude v naší obci provádět revize kotlů na tuhá paliva. Dále pak provádí revize, kontroly a čištění komínů, kontroly kotlů na plynná paliva. Termín revizí a kontrol se uskuteční ve STŘEDU 7. 12. 2022.
  • cena za kontrolu a čištění komínu je 450,- Kč
  • cena za kontrolu a čištění plynového kotle je od 450,- Kč
  • cena za revizi kotle na tuhá paliva je 950,- Kč
  • Zájemci se mohou objednat telefonicky na telefonním čísle: 608 748 989.